Çağrı Merkezi / 0216 471 09 87

Bize Yazın / info@mitsuda.com.tr

Sprey Nozul

Anasayfa / Sprey Nozul
Sevdiklerinizle Paylaşın

Sprey Nozul

Sprey Nozul Yüzey temizliği yapılacak malzemenin insan yardımı olmadan, otomatik olarak yüksek hızda püskürtülen su ve/veya kimyasal ile yakınıp durulanması ile gerçekleşen bir sistemdir. Amaç, metal yüzeyinde mevcut yağ tabakasını temizlemek ve metal yüzeyinde İnce bir film oluşturmak ve bu suretle malzemenin boya için daha elverişli ve dış etmenlere karşı daha dayanıklı hale getirmektedir.

Sprey Nozul Kullanımının Sağladığı Faydalar


• Optimal akış sağlar.


• Pislik birikimini en aza indirir.


• Yüzeye çözelti püskürtme basıncını yükselttiği için kimyasal verimini arttırır(durulama ise su kullanma verimini arttırır daha az su ile daha geniş yüzeyler durulanabilir.)


• Sprey Nozul olmadan yapılan işlem performansına göre daha yüksek işlem performansı sağlar.


• Kaplanan yüzeylerde oluşan kabarcık ve çukurcuk olmasını engeller.


• Kaplamanın daha hızlı ve daha verimli olmasını sağlar.


• Zamandan tasarruf sağlar çalışma kapasitesini arttırır.


• Banyoya konulan kimyasalların tabana çökmeden homojen bir şekilde kısa zamanda çözünmesini sağlar.


• Çözeltide bulunan kirliliklerin tabana çökmesini engelleyerek filtre tarafından çözeltiden ayrıştırmayı sağlar.


• Banyonun her yerinde sıcaklık ve kimyasal dağılımın aynı kalitede olmasını sağlar.

Mitsuda Sprey Nozul


Sprey Nozullar , Aksesuarları ve uygulamaları ile %100 kendi üretimini yapan Mitsuda Sprey Nozul ve Mixing Eductor alanında üretim yapan tek Türk markasıdır. Tüm sektörlerde sunduğumuz hızlı ve ucuz çözümlerle sektöründe lider konuma geçmeye başlamıştır. 110.000 değişik çeşit ve tipteki Sprey Nozullar çok çeşitli aksesuarları ile birlikte geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.


Sürekli ürün yenileme ve arge çalışmaları aralıksız sürdürülmektedir. Müşterilerimize %100 ürün garantisi ile gerek performans gereksede uzun ömürlü mamuller sunarak müşteri portföyümüzü hızla genişletmekteyiz. Bilgili ve tecrübeli personel kadromuz ile hızlı ürün tedariği stok miktarlarının çokluğu uzun ömürlü geniş bir ürün yelpazesi ile siz müşterilerine iletişim bölümünde adres ve telefonlar ile çözüm sunmya devam edeceğiz.


Sprey Nozul , Temizliği yapılacak malzemenin insan desteği olmadan , yüksek hızla püskürtülen su ve veya kimyasal ile yakınıp durulanmasını gerçekleştiren bir sistemdir.

 

Sprey Nozul , amaç metal yüzeyinde mevcut yağ tabakasını temizlemek metal üzerinde tabaka oluşturmak ve malzemenin boya için uygun hale gelmesini sağlamaktır.


Nozul Sisteminin Uygulama Alanları


Yıkama , Temizlik , Yağ yok etme , Fosfatlama , Boyama , Gıda Sektörü , Tarım Sektörü , Toz Bastırma , Koku Mücadele , Denizcilik , Su Duvarı , Nemlendirme 
Copyright © 2016 - 2024 Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

spray nozzles

Copyright 2019 Sprey Nozul