Çağrı Merkezi / 0216 471 09 87

Bize Yazın / info@mitsuda.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Değerli Müşterilerimiz;

Mitsuda, 1992 yılında Püskürtme Nozulları ve Eductor üretimiyle Türkiye'de faaliyetlerine başlayarak bu alanda öncü ve tek şirket olma özelliğini taşımaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan şirketimiz, otomotiv, demir-çelik, çimento, ilaç, gıda, boya, tarım, sulama, yangın söndürme ve birçok diğer sektörde faaliyet göstermektedir. Türkiye pazarındaki payını sürekli olarak arttıran Mitsuda, rakiplerini kökenine ait üstün kaliteli Püskürtme Nozulları ve Karıştırma Eductor ürünleriyle geride bırakmıştır.

Mitsuda, Türkiye'deki sektör liderleri tarafından tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Son yıllarda, Türkiye'deki birçok sektörde lider konumdaki organizasyonlar, Mitsuda marka Püskürtme Nozulları ve Karıştırma Eductor ürünlerini kullanmaya başlamıştır. Şirketimiz, sürekli yatırımlarla ürün kalitesini ve çeşitliliğini artırarak 2015 yılı itibariyle uluslararası bayilikler kurma yolunda önemli adımlar atmış ve dünya genelinde tanınan bir Püskürtme Nozulu Türk markası olma hedefine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Mitsuda, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürün geliştirme ve kalite çabalarına devam etmektedir. Türkiye ve dünya genelinde Püskürtme Nozulu ve Karıştırma Eductor imalatında lider konumunu pekiştirmeyi hedefleyerek, gelecek yıllarda üretim aşamasında, satış ve satış sonrası destek hizmetlerinde müşterilere en iyi hizmeti sunmayı sürdürecektir. Mitsuda, siz değerli müşterilerimizle birlikte büyümeye ve gelişmeye devam edecektir.

 


Copyright © 2016 - 2024 Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

spray nozzles

Copyright 2019 Sprey Nozul